رزومه شرکت

شرکت تابان گوهر نفیس – تولید کننده سیستم های نوین امنیتی و اطلاع رسانی

شرکت تابان گوهر نفیس یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فن آوری شیخ بهایی شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و فعال در زمینه های تخصصی الکترونیک و IT می باشد. این شرکت از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز نموده است و با بهره مندی از نوآوری و پشتیبانی تیم فنی متخصص خود تاکنون موفق به ارائه محصولات و خدمات متنوع در زمینه الکترونیک و نرم افزار و همچنین تولید برخی ماشین آلات خاص گردیده است.

اهم فعالیت ها:

  • سیستم اطلاع رسانی (Digital Signage)

این سیستم به شکل یک مینی کامپیوتر تک منظوره (صرفا خاص اطلاع رسانی) طراحی و ساخته شده است و با نصب بر روی نمایشگر های مانیتور یا تلویزیون ضمن نمایش نوسانات نرخ لحظه ای طلا و مسکوکات ، قابلیت اطلاع رسانی پیامها و اطلاعیه ها در قالب متن و یا نمایش فیلم و عکس را دارا می باشد. این سیستم به دلیل قابلیت کنترل و ارسال اطلاعات به صورت گروهی میتواند به عنوان ابزاری مناسب جهت اطلاع رسانی برای ارگانهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. سیستم اطلاع رسانی مذکور به عنوان محصول دانش بنیان این شرکت دارای قابلیت ها و امتیازات ویژه ای میباشد که آن را از روشها و محصولات مشابه متمایز می سازد .این سیستم تاکنون مورد استفاده و استقبال صنف طلا و جواهر و هتل های کشور قرار گرفته است.

سیستم اطلاع رسانی نرخ لحظه ای طلا و مسکوکات :

این شرکت اولین ارائه دهنده سیستم های آنلاین اعلام نرخGPRS  طلا و مسکوکات در کشور می باشد . این شرکت با ارائه کاملترین خدمات و پشتیبانی های فنی به اتحادیه های طلا و جواهر به عنوان تنها نماینده اتحادیه طلا و جواهر کشوری (کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف کشور) جهت اطلاع رسانی نرخ در کشور توانسته است موفق به تجهیز بیش از ۴۵۰۰ واحد صنفی در شهرستانهای مختلف کشور گردد.

محصولات و خدمات قابل ارائه شرکت در این زمینه به مشترکین شامل دستگاه اطلاع رسانی لحظه ای نرخ ، اشتراک انس گویا ، بسته ویژه اطلاع رسانی SMS ، سایت اطلاع رسانی می باشد.

سیستم اطلاع رسانی ويژه هتل ها:

این سیستم دارای قابلیت نمایش اطلاعات مورد نیاز مسافرین مانند آب و هوا ، برنامه زمانی حرکت هواپیماها ، قطارها و اتوبوس های مسافربری از مقصد شهر محل اسکان ، اوقات شرعی ، نرخ ارزهای رایج و پیام های سازمان گردشگری و ارگانهای مرتبط را داراست. تاکنون با حمایت و همکاری مجمع میراث فرهنگی و گردشگری و اتحادیه هتلدارن اصفهان ، هتل های شهر اصفهان به این سیستم تجهیز شده اند. همچنین در کنار این سیستم سامانه اطلاع رسانی هتل های دارای ظرفیت خالی جهت اسکان مسافرین نیز راه اندازی شده است .

 

  • سیستم های امنیتی ویژه صنف طلا و جواهر

با توجه به نیاز صنف طلا و جواهر به سیستم های امنیتی خاص ، این شرکت اقدام به طراحی و ساخت سیستم های منحصر بفرد در این زمینه نموده است. این سیستم  از یک محافظ مکانیکی ویترین طلا و دستگاه مه امنیتی در مواقع بروز خطر و سیستم ارتباطی مانیتورینگ فروشگاه توسط نیروی انتظامی تشکیل میگردد.

 

  • نرم افزار حسابداری ویژه صنف طلا

به منظور رفع نیاز صنف طلا، این شرکت اقدام به طراحی نرم افزار حسابداری ويژه صنف طلا و جواهر نموده است . این نرم افزار مورد تایید اتحادیه های طلا و جواهر بوده و با دارا بودن خروجی TTMS اظهار نامه فصلی در سایت دارایی نیز به ثبت رسیده است.

 

  • تولید تجهیزات و دستگاههای تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی

در راستای ارتقا و رفع مشکلات تجهیزات و دستگاههای تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی تیم مکانیک شرکت اقدام به طراحی مجدد و بومی سازی ماشین آلات خاص تراش سنگهای قیمتی (فست) و تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی (دامله) نموده است. این ماشین آلات با امکانات ویژه و منحصر بفرد پاسخگوی نیاز دانش آموختگان سازمان فنی حرفه ای کشور و فعالان این صنف می باشد.

 

  • راهکارهای مانیتورینگ اطلاعات و کنترل از راه دور

با توجه به توانایی های خاص تیم فنی و تخصص این شرکت در زمینه سیستمهای دیتا مانیتورینگ و کنترل از راه دور و سیستمهای انتقال اطلاعات و برخورداری از سرور های مطمئن و امن، این شرکت قادر به ارائه راهکارها و انجام پروژه های مرتبط جهت شرکت های همکار و سازمانها و صنایع مختلف می باشد . از جمله پروژه های انجام گرفته در سالهای اخیر به موارد ذیل میتوان اشاره نمود:

  • سیستم هوشمند کنترل گرمایش مرکزی با قابلیت کنترل و مانیتورینگ تحت شبکه
  • دستگاه کنترل از راه دور تجهیزات صنعتی توسط تلفن همراه از طریق SMS
  • سیستم مانیتورینگ و سوپروایزری تجهیزات نیرو مورد استفاده در مخابرات
  • سیستم اتوماسیون کنترل تهویه سالن های مرغداری و گلخانه ها

 

اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات شرکت

 

 

خط مشی سیستم مدیریت کیفیت

سخن مدیرعامل

بسمه تعالی

انسان موجودی است مبتکر و خلاق که با استفاده از تفکر و خلاقیت و در نتیجه ابداع تکنولوژی توانسته بر بسیاری از جنبه های طبیعت تسلط یابد و آن را تحت سیطره خود درآورد . بدیهی است که در هر سازمان و نهادی بزرگترین سرمایه و ارزشمندترین دارائی همانا نیروی انسانی آن سازمان است. با داشتن نیروی انسانی کارآمد و البته با حفظ کرامت آن ، می توان گامهای بیشتر و والاتری برای تسخیر قله های ترقی ، پیشرفت و استفاده بیشتر و بهتر از نیروهای طبیعت برداشت.  در دنياي مدرن و رو به پيشرفت امروز ، سازمانهايي در عرصه توليد موفق هستند که کيفيت ، خلاقيت و نوآوري را هدف اصلي خود قرار داده و در تغييرات محيطي و شرايط نامساعد اقتصادي ، بهترين عملکرد را بتوانند ارائه دهند

با پیشرفت مخابرات و جابجایی اطلاعات  در راستای اطلاع رسانی و بروز  رسانی،  شرکت تابان گوهر نفیس  هميشه کيفيت برتر و  تنوع محصول بروز را مد نظر قرار داده است و می توان گفت امروز خلاقيت و استفاده از تکنولوژي جديد را این شرکت مزيت اصلي خود  می داند اين دستاورد ها حاصل بيش از  ده سال  تجربه و تلاش بي وقفه مديران و کارکنان شرکت و هم چنين استفاده از نظرات و ايده هاي مشتريان و برآورده ساختن نياز هاي آنان بوده است

شرکت تابان گوهر نفیس  کيفيت را سرلوحه کار خود قرار داده و رضايت مشتريان را بعنوان مهمترين رسالت خويش تعيين کرده است. و ضمانت بي قيد و شرط محصولات در خصوص خدمات  ، نشان دهنده  اطمينان به رسالت خويش است. همچنين ما با حضور گسترده در‌نمایشگاها و بازارهاي رقابتي توانسته ایم با افزايش سهم بازار بعنوان يکي از استراتژي هاي خود  بي شک همراه شما عزيزان  باشیم

به یاری خداوند بزرگ ،  این شرکت  در راستای مأموریت خود با حفظ کرامت انسانی و تکیه بر دانش و تلاش کارکنان ، مشتری محوری را سر لوحه  تفکر و تعهد خود قرارداده است   لذا اینجانب و کلیه همکاران پرتلاش در  این مجموعه دانش بنیان خود را متعهد به پیشبرد اهداف مذکور با استفاده از بهترین و بروزترین امکانات می دانیم رضایت شما مشتریان گرامی نشان دهنده میزان موفقیت ما در جهت نیل به این اهداف می باشد. بی گمان راه رسیدن به موفقیت دشوار خواهد بود؛ ولی ما کوشیده ایم کوتاه ترین راه بین شما و موفقیت باشیم. به امید همراهی شما در این راه…

سهیل ساعدی

تاییدیه ها و مجوز ها

استاندارد

استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001-2015

شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

مجوز فناوری از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

معرفی اعضای شرکت

سهیل ساعدی

مدیرعامل،رئیس هیئت مدیره و مدیریت فروش

کارشناس برق

کاوه عظیمی

نایب رئیس  هیت مدیره و مدیر خدمات پس از فروش و امور مالی

کار شناسی ارشد برق

جواد خمسه عشر

عضو هیت مدیره ، مدیر تولید و R&D

کارشناس الکترونیک

سهیلا مالکی

مدیر داخلی و امور مالی

کارشناسی ارشد علوم تربیتی

سید مجید موسوی

مدیر فروش

محمد رضوانی

کارشناس فروش و خدمات فنی

محمد مرادی

کارشناس نرخ لحظه ای طلا و جواهر کارشناس دیجیتال مارکتینگ و خدمات پس از فروش کارشناسی گرافیک،عکاسی و صدابرداری

ابراهیم ارگانی

کارشناس ITو خدمات پس از فروش

کارشناسی مدیریت صنعتی

محسن ابراهیمیان پور

کارشناس واحد تولید

محمد صادق قاسمیان

کارشناس واحد R&D

زهرا السادات دادخواهی

امور حسابداری

کارشناس کامپیوتر

فروغ مبینی

امور اداری

کارشناسی ارشد برق قدرت

اکبر فردوسی

کارشناس واحد تولید

کارشناسی الکترونیک

نگار رحیمی

کارشناس خدمات پس از فروش و بیمه

جعفر بهالو

واحد تولید

کارشناس کنترل

محمد حسین محمدی

واحد تولید

کارشناسی ارشد الکترونیک

محمد نجار

واحد تولید

علیرضا قربان جنت

واحد تولید

حمید سپاسگذار

خدمات پس از فروش

زینب دادخواهی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ و فضای مجازی

محمد محمدی

کارشناس فروش

یاسر عباسپور

کارشناس فنی

محمد رضا قناعتی

کارشناس فروش

سید میلاد سجادی

کارشناس فنی

مجتبی پاکدل

کارشناس واحد R&D

کارشناسی ارشد الکترونیک

نظر مشتریان ما