رکورد تعداد سرقت های مسلحانه در چند سال اخیر

رکورد تعداد سرقت های مسلحانه در چند سال اخیر

در حدود یک هفته ۶ سرقت مسلحانه در ایران از طلافروشی و صرافی و بانک

میزان سرقت های مسلحانه در یک زمان حدودا یک هفته ای در ایران رکورد چند سال اخیر را شکست که در زیر با هم مینگریم

 

دستبرد سارقان مسلح به یک بانک در لردگان

 

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سارقان مسلح به بانکی در لردگان دستبرد زدند.

به گزارش ایسنا  و به نقل از روابط عمومی استانداری، جعفر مردانی اظهار کرد: سارقان مسلح ساعت ۱۲ ظهر امروز با پوشش زنانه به بانک صادرات شعبه مرکزی لردگان داخل شدند و مقدار ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال را به سرقت بردند.

مردانی افزود: ۲ تن از سارقان با شلیک یک گلوله و با تهدید و ایجاد رعب و وحشت حاضران بانک صادرات و با استفاده از ازدحام مردمی در خارج از بانک توانستند این مقدار پول نقد را به سرقت ببرند.

وی گفت: سارقان مسلح با استفاده از یک دستگاه پراید و با استفاده از ازدحام و شلوغی بیرون از بانک گریختند، اما ماموران انتظامی همچنان در تعقیب سارقان هستند.  ماموران انتظامی در حال بررسی چگونگی وقوع سرقت هستند.

منبع ایسنا

https://www.isna.ir/news/97072614753/ لینک خبر:

سرقت مسلحانه از بانک انصار کاشان

 

سارقان مسلح صبح امروز به بانک شعبه انصار کاشان واقع در خیابان اباذر این شهر دستبرد زدند.

سارقان مسلح صبح امروز به بانک شعبه انصار کاشان واقع در خیابان اباذر این شهر دستبرد زدند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، صبح امروز (دوشنبه) چند سارق مسلح به بانک انصار کاشان دستبرد زدند. پس از این سرقت مأموران انتظامی در محل حاضر شده و به بررسی چگونگی وقوع سرقت پرداختند.مأموران انتظامی با کنترل دوربین‌های مداربسته به دنبال شناسایی و دستگیری دو سارق موتور سوار این بانک هستند.

جواد درستکار- رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان اصفهان در خصوص جزئیات سرقت مسلحانه از بانک انصار کاشان به خبرنگار ایسنا گفت: این سرقت امروز صبح ساعت ۸:۲۵ دقیقه رخ داد که پنج دقیقه بعد نیروهای پلیس آگاهی در محل حاضر شدند.

وی افزود: تعداد سارقان دو نفر بود که ۲۳ میلیون تومان از این بانک سرقت کردند.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان اصفهان، خاطرنشان کرد: بررسی صحنه و مبانی فنی و اطلاعاتی حادثه انجام شده است و عملیات پیگیری و اقدامات بعدی در حال انجام است

منبع ایسنا

https://www.isna.ir/news/97071609118/ لینک خبر:

سرقت یک ونیم میلیارد تومانی از یک صرافی در گرگان

سارقان نقاب دار عصر دیروز از یکی از صرافی های گرگان ، حدود یک و نیم میلیارد تومان سکه طلا و ارز سرقت کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گلستان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با تکذیب خبر سرقت مسلحانه از این صرافی گفت : سرنخ هایی برای شناسایی سارقان بدست آمده و تلاش برای شناسایی آن ها ادامه دارد.

حجت الاسلام سید رضا سید حسینی افزود : تحقیقات ابتدایی نشان می دهد سارقان کلید را با زور و تهدید از کارگر مغازه گرفته اند و وارد صرافی شدند.

وی گفت : ادعای کارگر این صرافی مبنی بر این که دزدان نقاب دار به زور و با تهدید ، کلید را از او گرفته اند در حال بررسی است .

شب گذشته این خبر در فضای مجازی استان گلستان با محتوای سرقت مسلحانه از یکی از صرافی های خیابان ولی عصر گرگان منتشر شده بود

منبع:خبر گذاری صدا و سیما

http://www.iribnews.ir/fa/news/2247844/%D8%B3%D8%B1%D9%82%D8%AA- لینک خبر: %DB%8C%DA%A9-%D9%88%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DB%8C%DA%A9-%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86.

سارقان طلافروشی بهبهان تحت تعقیب هستند

اهواز_ایرنا _ فرمانده انتظامی بهبهان گفت: سارقان مسلح طلافروشی در بهبهان پس از سرقت ۳۰۰ گرم طلا متواری شدند و درحال حاضر تحت تعقیب هستند.

 

سرهنگ رضا پاپی شامگاه پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در ساعت ۲۰:۱۰ دقیقه پنج شنبه یک طلافروشی در میدان مراحل شهرستان بهبهان مورد سرقت قرار گرفت.
وی تصریح کرد: راکبان یک دستگاه موتورسیکلت با چهره های پوشانده این طلافروشی را با اسلحه مورد هدف قرار دادند که منجر به شکسته شدن جلوی طلافروشی شد.
پاپی گفت: پلیس آگاهی شهرستان با کمک سایر عوامل انتظامی تمام تلاش خود را جهت شناسایی و دستگیری سارقان بکار گرفته اند وبا توجه به سرنخهای موجود به زودی شناسایی و دستگیر می شوند

منبع: ایرنا

۸۳۰۶۲۸۵۲ (۶۷۰۱۱۶۸) کد خبر:

سرقت از طلافروشی اصفهان میدان امام علی (ع)

 

اصفهان – یک طلافروشی در میدان امام علی(ع) پیش از ظهر امروز مورد سرقت قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، یک فروشگاه طلافروشی در میدان امام علی (ع) پیش از ظهر امروز موردسرقت قرار گرفت.

سارقان بدون پوشاندن سر و صورت خود وارد طلافروشی شدند و میزان طلای سرقتی قابل توجه نبوده است.

بنابر اعلام فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان سرنخ‌هایی از سه سارق مذکور به دست آمده است و اخبار تکمیلی دراین ارتباط در ساعت آینده  اعلام می‌شود.

۴۴۲۷۴۸۷ کد خبر:

سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در کرج ناکام ماند

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: فردی که در شامگاه روز گذشته قصد سرقت از یک طلافروشی در حصارک کرج را داشت؛ طی یک عملیات نافرجام متواری و در کمتر از یک ساعت از سوی ماموران انتظامی دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ حسنعلی فیروزخواه گفت : در ساعت ۲۰:۳۰ شب گذشته، در پی اعلام مرکز پیام، مبنی بر وقوع یک فقره سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی در منطقه حصارک کرج، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۶ کلانتری حصارک به همراه ماموران اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان جهت بررسی موضوع به محل سرقت اعزام شدند.

وی افزود : در بررسی‌های مقدماتی ماموران مشخص شد که جوانی ۲۸ ساله با ظاهری آراسته و به همراه یک کیف دستی به طلا فروشی مراجعه و پس از رد و بدل شدن گفت و گوهای معمولی بین آن دو نفر و جلب اعتماد وی، از فرصت ایجاد شده استفاده کرده و خطاب به صاحب طلافروشی که «خونسرد باش من مامور هستم اگر هر پلیسی پایش به اینجا برسد تو را می‌کشم» او را تهدید به جمع آوری طلاها می‌کند.

این مقام انتظامی افزود: صاحب طلافروشی بدون توجه به تهدیدات سارق، آژیر خطر را به صدا درآورده که در این حین سارق که قصد تیراندازی به سمت طلافروش را داشت با شنیدن صدای آژیر اقدام به فرار کرد.

فیروزخواه گفت : بلافاصله موضوع به تمام واحدهای گشتی اعلام و با تلاش ماموران متهم در کمتر از یک ساعت دستگیر و جهت تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شد.

منبع:ایسنا

لینک خبر https://www.isna.ir/news/97072413704:

نظر بدهید

نوزده + 5 =