سیستم بازدارنده مه‌ساز امنیتی تابان گوهر نفیس در ایپاس ۲۰۱۹

سیستم بازدارنده مه‌ساز امنیتی تابان گوهر نفیس در ایپاس ۲۰۱۹

در هجدهمین نمایشگاه تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی (ایپاس۲۰۱۹) سامانه نگهبان محیطی و پیرامونی غیرانسانی مبتنی بر پیشگیری وضعی و مقابله با متجاوزان در بخش مخترعان و مبتکران با حضور سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی رونمایی شد.

شرکت دانش‌بنیان تابان گوهر نفیس از شرکت‌های فعال در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات و ارتباطات در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در سال‌های اخیر اقدام به تولید سیستم‌ها و تجهیزات امنیتی کرده است.

از سال گذشته تاکنون بالغ بر ۱۲۰۰ واحد صنفی طلا و جواهر به سیستم بازدارنده مه‌ساز امنیتی تولید شده توسط شرکت تابان گوهر نفیس تجهیز شده‌اند.

واحد تحقیق و توسعه این شرکت در سال‌های اخیر در همکاری نزدیک با پژوهشگاه ناجا، در طراحی محصولات جدید و افزودن قابلیت‌های خاص با رویکرد تخصصی انتظامی امنیتی به محصولات موجود، در جهت ارتقاء نظم و امنیت هوشمند شهرها (شهر هوشمند) گام‌های بسیار موثری برداشته است.

از ویژگی‌های جدید این سامانه، امکان ارتباط با مرکز کنترل و پایش محیطی پلیس و کاربران سامانه به طور همزمان جهت اعلام خطر و همچنین اتصال به انواع سنسورهای محیطی جهت تشخیص نفوذ است.

همچنین سردار شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بازدید از توانمندی‌های این مجموعه بر لزوم بکارگیری تجهیزات طراحی شده با پشتیبانی و حمایت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تاکید کرد.

نظر بدهید

19 + هجده =